KONST / Litografier / Grafiskt blad 13903042
nr 1390 3042
Grafiskt blad
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Bitcoin". Signerad, numrerad 92/100, oramat löst blad, 28x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:41:18
10/4 10:06:54
11/4 20:51:48